GRAFBOX-F

SPOTŘEBA ENERGIÍ A VODY V PŘEHLEDNÝCH GRAFECH

Grafbox F je malý počítač, který ukládá data z řídící jednotky Control 4 a vytváří z nich grafy. Uživatelům tak poskytuje přehled o spotřebě elektrické energie, plynu, uhlí, dřeva, páry ale např. i teplé a studené vody, a to v průběhu celého dne, týdne, měsíce nebo roku.

Kromě toho také dokáže graficky zobrazit průběh vnitřních i venkovních teplot, vlhkosti vzduchu, rychlosti větru nebo elektrické energie vyrobené fotovoltaickou elektrárnou a tepla ze solárního panelu. Podmínkou je instalace příslušných snímačů a jejich napojení na řídící jednotku Control 4.

Díky Grafboxu F mohou uživatelé jednoduše zjistit, jak efektivně pracuje topení, solární panel nebo fotovoltaická elektrárna.

Grafbox F se dá propojit s televizorem přes konektor HDMI. Grafy se pak zobrazují přímo na televizní obrazovce. Využívá se přitom dálkový ovladač Control 4 (žádný další není zapotřebí).

Grafy je také možné zobrazit na počítači, tabletu nebo notebooku prostřednictvím webového prohlížeče.

 

Ukázka grafu: průběh teplot v místnosti za 60 minut

 

Nabízíme ve dvou variantách:

  1. Pro spojení s PLC TECO (nepředpokládá se vykreslování přes HDMI výstup).

  2. S otevřeným protokolem - lze snadno využít pro připojení k libovolnému systému. Pro systém Control 4 nabízíme odladěný softwarový ovladač.