OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kompletní řízení technologií reprezentativních prostor akciové společnosti PKS holding ve Žďáru nad Sázavou

Společnost PKS stavby a.s. je generální dodavatel staveb, jenž disponuje vlastními výrobními kapacitami na veškeré rozhodující stavební profese včetně technologií a služeb. V rámci konsolidovaného obratu skupiny firem PKS patří k 30 nejvýznamnějším stavebním společnostem České republiky a zaměstnává zhruba 300 zaměstnanců.

Kanceláře nejvyššího vedení společnosti vč. zasedací místnosti a kanceláře sekretářky v nejvyšším patře administrativní budovy stavebního holdingu byly modernizovány podle vysokých nároků. Tyto reprezentativní prostory byly proto vybaveny mimo jiné i inteligentní elektroinstalací, která uživatelům zajišťuje komfort i bezpečí. 

Řídící systém Tecomat Foxtrot zde ovládá:

  • Světla
  • Klimatizaci
  • Přístup do jednotlivých kanceláří
  • Elektronický zabezpečovací systém
  • Stínící techniku (rolety, žaluzie, záclony)
  • Audiovizuální techniku
Uživatelé spouštějí jednotlivé funkce automatizovaného systému prostřednictvím nástěnných tlačítek (JUNG). Kvůli maximálnímu komfortu jsou tlačítka nainstalována také na ploše pracovních stolů. V zasedací místnosti mají navíc uživatelé k dispozici nástěnný dotykový diplej. Kromě toho lze vše ovládat přímo z tabletů, což umožňuje ovládání systému i na dálku.
 
Automatizace např. umožňuje stiskem jednoho tlačítka spustit vnitřní žaluzie i venkovní žaluzie, zapnout určité skupiny světel a nastavit jejich intenzitu tak, aby se vytvořily optimální podmínky pro jednání, práci u stolu, promítání připravených podkladů na televizi apod. Oba ředitelé mají také možnost jednoduše a přímo od svého stolu zakázat, částečně omezit, nebo zcela uvolnit vstup do svých kanceláří.

Obr. Vestavná stropní světla s možností stmívat každé zvlášť.

Obr. Jednací místnost společnosti PKS: V pozadí receiver umístěný ve skříňce a bílé zásuvky JUNG na zdi, na stropě vestavné reproduktory NILES s bezšroubovým uchycením designové mřížky.

Obr. Vestavná tlačítka JUNG s popisem a zásuvky umístěné přímo ve stole.

Obr. Nástěnný dotykový display TECO v antracitové barvě.

Obr. Vstup do kanceláří ředitelů společnosti.

 

Obr. Signalizace povolující/zakazující vstup do ředitelských kanceláří.

Obr. Nástěnná tlačítka JUNG v bílém provedení s piktogramy a popisy.

Obr. Nástěnná tlačítka JUNG s piktogramy a popisy, uprostřed display na ovládaní klimatizace.

Obr. Pohled na rozvaděč řídicího systému.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.